MOBA matcha | Stāsts

Man vienmēr lielu problēmu sagādāja atrast labu, garšīgu un kvalitatīvu matchu. Kafejnīcās bieži nācās vilties, reti tika pagatavota tiešām baudāma un garšīga matcha. Veikalos kvalitatīvu matchu piedāvājums ir kritiski mazs, kā arī tiek piedāvāti produkti no Ķīnas, BIO, Organic matcha pulveri, kuri reklamēti kā ceremoniālā augstākās kvalitātes matcha.

Nolēmu, ka samierināties ar viduvēju vai sliktu matchu nevar mūžīgi. Ne tikai garšas ziņā, bet tādā veidā netiek uzņemtas arī visas pozitīvās īpašības, kuras sniedz tiešām kvalitatīvs matcha pulveris.

Apspriežot šo situāciju Latvijā ar draugu no Japānas, nolēmu painteresēties sīkāk par labākajiem reģioniem, kur audzē  matchu un izveidot savu brendu, lai arī Latvijā ikvienam būtu pieejama augstas kvalitātes garšīga ceremoniālā matcha.

Izmēģinot vairākus desmitus dažādu veidu matcha paraugus, es atradu īsto! Krāsa, smarža, tekstūra un garša bija izcila! 💚

Tā tika radīts brends Moba matcha, ceremoniālā matcha pa tiešo no Japānas, Kioto, kas atrodas Japānas dienvidrietumos, Kansai reģiona.

Šī vieta ir mājas vienai no labākajām matcha zaļajām tējām Japānā. Tieši šī iemesla dēļ Moba piedāvā augstas kivalitātes un patiesi izmeklētu ceremoniālo matchu, lai arī Tu vari baudīt vienu no Japānas labākajām matcha tējām mājās!

 

Ja arī Tev iepriekš nav bijusi laba pieredze izmēģinot matchu, noteikti pamēģini MOBA ceremoniālo matchu!

Atceries, ka pareiza pagatavošana ir 50% no laba rezultāta! 💚 🍵

 

Back to blog